+48 604 66 76 76 renatabarcis@artisawo.pl

Z innej perspektywy…

|

Z przyjemnością rekomenduję Renatę jako profesjonalistkę, której wizja za każdym razem jest nietuzinkowym zbiorem pomysłów i egzekwowana jest zgodnie z planem, w spokoju pełnego zakresu kompetencji, przygotowania, z uśmiechem oraz w bardzo miłej atmosferze.

|

Z Renatą współpracuję już kilka lat. W tym czasie Renata profesjonalnie organizowała wykłady i szkolenia z zakresu psychologii i rozwoju osobistego. Renata jest kompetentną i niezwykle przyjazną osobą. Jestem bardzo zadowolony z naszej współpracy i serdecznie polecam innym.

Tomasz Kurzydłowski

Psycholog, Centrum Pomocy Psychologicznej „Integracja” www.PsychologJeleniaGora.pl
|

Renata to menadżer o wyjątkowej zdolności łączenia ze sobą spontanicznej kreatywności, z rzetelnym planowaniem i nadzorem projektu. Świetnie odnajduje się zarówno podczas wielogodzinnej burzy mózgów, negocjacji warunków kontraktów, jak i dbałości o realizację poszczególnych etapów przedsięwzięcia. To otwarty i ciepły człowiek, co niezwykle pomaga w komunikacji zespołowej, wspiera nawiązywanie kontaktów oraz buduje pozytywny wizerunek firmy. Gdy tylko nadarzy się kolejna okazja chętnie powrócę do Naszej współpracy, wierzę że moje przyszłe doświadczenia zawodowe będą co najmniej tak dobre jak poprzednie, a przypuszczam że nawet lepsze.

Sebastian Leosz

Trener, Psychologia Integralna
|

Renata Barciś była managerem ***Hotelu Willa Odkrywców w Szklarskiej Porębie. Jest osobą ciepłą, utrzymującą bardzo dobre relacje z otoczeniem. Perfekcyjnie, dbając o najmniejszy szczegół, wykonywała swoje obowiązki oraz organizowała w Hotelu koncerty, uroczystości rodzinne i konferencyjne. Polecam współpracę. 

Agnieszka Kluszczyńska

właściciel Hotel Willa Odkrywców Szklarska Poręba
|

Renata – manager, organizator, inicjator.
W latach 2000-2014 dyrektor mojej firmy i *** Hotelu Rezydencja w Karpaczu.
Zadania, których się podejmuje, wykonuje z wielkim zaangażowaniem i w perfekcyjny sposób prowadzi je do końca. Wszystko co robi, robi z sercem i myślą o kliencie. Pomysły oraz ich jakość na długo pozostają w pamięci. Potwierdza to również Berlińskie Towarzystwo Niemiecko-Polskie.

Jacek Sobek